Паводок на Чернівеччині: пошкоджені дамба та зсув на дорогах (Фото)

Опубліковано:

Через зливи та різке підняття рівня води у річці Черемош пошкоджено низку доріг на Путильщині.

За інформацією Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, у селі Петраші вода вийшла з русла річки на дорогу Р-62 сполученням Криворівня – Вижниця – Сторожинець – Чернівці. Протяжність підтопленого шляху – близько 220 метрів.

Проїзд об’їзною дорогою у Петрашах неможливий, тут гірський потічок підмив та зруйнував гравійне покриття на відрізку довжиною близько 20 метрів. Над відновленням сполучення працює керівництво Путильського райавтодору.
Також розмило частину дороги Т-2601 у селі Дихтинець. Проїхати можна іншою частиною шляху.

Наразі відсутнє автомобільне з’єднання між селищем міського типу Путила та містом Вижниця.

Поліцейські забезпечують відвід транспорту від місця події. Прохання до гостей Вижницького й Путильського районів зважати на відсутність вказаного сполучення під час планування маршруту руху, інформує поліція Чернівецької області.

У селі Розтоки підтоплено 20 житлових будинків та 24 домогосподарства із присадибними ділянками. Дані наразі уточнюються. Також у Дихтинці підтоплено 1 житловий будинок із господарською будівлею та присадибною ділянкою.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, станом на 07:00 14 червня, без електропостачання залишилися 22 населених пункти, з них 12 частково. Над відновленням працює 13 бригад, 46 робітників та 16 одиниць техніки.

Також у результаті підняття рівня води на р. Черемош, на відрізку с. Мілієво – с. Банилів Вижницького району, було пошкоджено 45 метрів дамби. Виникла загроза прориву дамби, в результаті чого в зоні підтоплення могла опинитися частини території с. Банилів (близько 50 житлових будинків), с. Слобода-Банилів (близько 95 житлових будинків) та сільськогосподарських угідь, інформує ДСНС Чернівеччини.  

Про Захід