Патрульній поліції Закарпаття – 7 років

Опубліковано:

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко привітав закарпатських поліцейських із сьомою річницею з Дня створення Національної поліції України. 29 листопада 2015 року вони присягнули чесно та справедливо виконувати службу і вийшли на своє перше патрулювання. З того часу поліцейські дбають про громадський порядок, відповідають за безпеку на дорогах, стоять на сторожі життя і спокою мешканців краю.

Із початку збройної агресії росії проти України закарпатські патрульні пліч-о-пліч зі Збройними Силами України обороняють державний кордон та звільняють захоплені території. І зараз на Донецькому та Харківському напрямках перебуває 14 чоловіків і одна жінка зі складу обласного Управління поліції.

Володимир Чубірко привітав патрульних. Двом працівникам – Янеку Багині та Василеві Каменчуку від вручив грамоту Закарпатської обласної ради «За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня створення Національної поліції України».

До поліцейських Володимир Чубірко завітав із актуальним на сьогодні подарунком – генератором.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід