Здоров'я

Патології серця: найпоширеніша та небезпечна проблема

На сьогоднішній день патології серця є найпоширенішою та небезпечною проблемою. Серцево-судинні захворювання представляють групу патологічних станів, що вражають серце і кровоносні судини, порушуючи їх функціональний стан.

✔Зокрема:

Захворювання серцевого м’язу (міокардити, кардіоміопатії).
Вади серця: вродженні та набуті.
Пошушення серцевого ритму, провідності(вроджені та набуті) захворювання перекарду.
Коронарних судин (атеросклеротичны ураження, коронарити спричинені рядом захворювань); гострі коронарні стани.
Серцева недостатність.
Артеріальна гіпертензія (есенсіальна та вторинна).
Нейроциркуляторна астенія.

Лікар-кардіолог спеціалізується на прийомі пацієнтів з захворюванням серця, судин та їх вплив на інші органи людського організму.

Вчасне звернення до кардіолога дозволить виявити ранні прояви захворювання, підібрати індивідуальну тактику лікування і профілактиці рецидивів.

Ендокринні захворювання протікають з порушенням гомеостазу в організмі та запускають ланцюг патологічних станів всіх органів. Ключовою мішенню являється серцево-судинна система. Згідно даних ВОЗ, в останні роки в США та країнах Західної Європи значно зростає смертність від цукрового діабету, основними причинами якого являються кардіальні та судинні порушення, насамперед – інфаркт міокарду.

В Україні та ж тенденція. Раннє виявлення та правильний підбір терапії кардіологом, ендокринологом, офтальмологом, дієтологом, невропатологом, гастроентерологом, в комплексі, спостереження пацієнтів в динаміцці допоможе значно відстрочити незворотні патологічні стани в організмів цілому.

При зверненні в «ENDO CLINIC»Ви маєте можливість отримати консультацію по всім вузьким спеціальностям, пройти клініко-лабораторне, інструментальне обстеження згідно стандартів МОЗ України, європейських стандартів, підібрати індивідуальне лікування враховуючи всі фактори ризику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

50 − 45 =