Ожеледиця у Львові: на вулицях міста працюють 1700 двірників (Фото)

Опубліковано:

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Ірина Маруняк, у зв’язку з ожеледицею на дорогах з 6 год 30 хв по місту працюють піскорозкидувачі.

Окрім того, у кожному районі двірники посипають хідники. Загалом до роботи залучено 1700 двірників та 23 піскорозвидувачі.

«По місту залучено 23 одиниці піскорозкидувачів:
Залізничний район — 4 одиниці техніки;
Шевченківський район — 4 одиниці;
Личаківський район — 5 одиниць;
Франківський район — 3 одиниці техніки;
Галицький район — 4 одиниці;
Сихівський район — 3 одиниці техніки.

Окрім того, у кожному районі двірники посипають хідники. Загалом залучено 1700 двірників”, — повідомила Ірина Маруняк.

«Погодні умови складні, мінус 1 градус, навіть мінус 2 було зранку і почав падати дощ, все це моментально примерзло. О 06.30 год ранку вже падав дощ і примерзав і за 10 хв це все перетворилось у лід. В оперативному порядку виїхали машини, техніка і почали посипати дороги. Ця ситуація ускладнена тим, що дуже швидко і моментально дощ перетворювався у лід. Але комунальники виїхали оперативно, ситуацію стабілізували. Комунальники будуть працювати цілий день, посипають тротуари, є люди на чергуванні, сіль та піскосуміш у нас є, техніка є. Також ситуацію контролюють керівники ШРП, голови районів та департамент», — розповіла Ірина Маруняк.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що по території Львівської області 23 листопада збережеться на дорогах ожеледиця, місцями ожеледь. По місту Львову 23 листопада збережеться на дорогах ожеледиця, ожеледь. Львівська міська рада просить усіх учасників дорожнього руху бути обережними і про надзвичайні ситуації, для оперативного реагування відповідних служб, повідомляти «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80.

Львівська міська рада

Про Захід