Олімпійський день на Закарпатті об’єднав дітей зі Сходу та Заходу України (Фото)

Опубліковано:

У місті Берегово Закарпатської області відбулося спортивне свято з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня, на яке разом із місцевими хлопцями і дівчатами завітали діти-переселенці, що на сьогодні змушені покинути свої домівки через російську збройну агресію проти України.

Захід провели за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області й управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації за сприяння влади м. Берегово та Закарпатської області, керівництва регіональних осередків НОК України і Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Традиційну для цього заходу олімпійську руханку провів майстер спорту України з легкої атлетики Андрій Аліксійчук.

На території стадіону організували роботу локацій з 6 видів спорту: баскетболу, боксу, боротьби греко-римської, волейболу, тенісу і футболу. Юні спортсмени продемонстрували набуті на тренуваннях навички в рамках показових виступів, позмагалися між собою та поспілкувалися з почесними гостями, отримавши заряд позитивних емоцій.

Встановленню миру на всій території України діти-переселенці присвятили картину-відтворення державного прапору, створену відтисками долоней жовтого і блакитного кольорів.За підсумками дитячих змагань з волейболу, футболу й тенісу кращих відзначили медалями й кубками. Також учасники всіх спортивних локацій отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України на згадку про свято.

Департамент освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА

Про Захід