Закарпатські новини Події

Олімпіаду на Закарпатті вже «проводив» Янукович, – «Європейська Солідарність» про заяву Петрова

Обласний осередок партії «Європейська Солідарність» розкритикував учорашні заяви голови ОДА Олексія Петрова від час візиту Володимира Зеленського.

«Під час презентації стратегії розвитку Закарпаття за участі президента Зеленського голова ОДА Олексій Петров сказав, що «Закарпаттю не вистачає лише одного потужного гірськолижного туристичного кластеру, і він у нас буде». «Європейська Солідарність» Закарпаття звертає увагу пана Петрова на те, що області не вистачає, насамперед, нових лікарень із сучасним обладнанням, шкіл, дитячих садків та інших об`єктів соціальної інфраструктури, – зазначили в «ЄС», – Що стосується важливого питання розвитку туризму, то в краї бракує доріг. Окрім цього, варто звернути увагу на матеріально-технічне і кадрове забезпечення рятувальних служб».

Також в обласній організації «ЄС» заявили:

«…керівник ОДА похвалився амбітною метою – заявкою на проведення зимових Олімпійських ігор. Нам би теж дуже хотілося, аби на Закарпатті та в усій країні вирішилися всі першочергові проблеми, і ми разом могли зайнятися підготовкою до Олімпійських ігор, але наразі такі заяви звучать, як знущання з людей. Закликаємо обласну владу припинити займатися дешевим передвиборчим піаром і почати, нарешті, вирішувати нагальні проблеми краю.

Нагадуємо, що ідея проведення зимових Олімпійських ігор на Закарпатті не нова. Такі плани вже були в Януковича. Закінчилося все збиранням землі для близьких до влади бізнесменів і великим «пшиком». Про долю самого Януковича, думаємо, нагадувати не треба».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

35 + = 38