Один травмував ногу, інший – не дихав: на Львівщині двічі надавали допомогу потерпілим в лісі (Фото)

Опубліковано:

До Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в лісі поблизу с. Шумина Самбірського району під час збирання грибів травмував ногу та не може самостійно рухатись, чоловік 1969 року народження, житель м. Львова. До місця події було направлено рятувальників м. Старий Самбір та оперативну групу Самбірського районного управління.

Як з’ясувалось, троє чоловіків вранці пішли на тихе полювання, але через необержінь один із друзів травмував ногу, зрозумівши, що самостійно не зможуть спустись, грибники викликали на допомогу рятувальників. Із чоловіками був телефонний зв’язок.

До місця, де знаходились чоловікм, рятувальникм піднялись разом із медиками, які надали першу медичну допомогу постраждалому. Згодом рятувальники за допомогою рятувальних нош знесли потерпілого до карети швидкої медичної, яка знаходилась на відстані близько 500 метрів.

Цього ж дня до рятувальників зателефонували працівники лісгоспу, які повідомили про те, що в с. Гребенів Стрийського району в лісовому масиві виявлено чоловіка. Славська пошуково-рятувальна група виїхала за вказано локацією, де в лісі, в непритомному стані виявлено чоловіка, 1999 року народження, жителя Луганської області. Рятувальники оглянувши чоловіка зрозуміли, що він не дихає, надзвичайники надали домедичну допомогу після чого транспортували на ношах до карети швидкої медичної допомоги. Чоловіка було госпіталізовано в реанімаційне відділення Стрийської центральної районної лікарні.

ГУ ДСНС у Львівській області

Про Захід