Анонси Афіша Культура Соціум

Одеське джазове тріо запрошує у філармонію послухати авторські твори

26 вересня на сцені Закарпатської обласної філармонії виступить джазове тріо Олексія ПЕТУХОВА.

Олексій Петухов – яскравий представник українського джазу, піаніст, композитор, аранжувальник, диригент джазового оркестру під керуванням М.Голощапова. Учасник безлічі фестивалів та музичних проектів в Україні та за її межами. Співпрацював із багатьма всесвітньо відомими джазовими виконавцями.

Михайло Євтушенко – саксофоніст, композитор, бендлідер. Випускник найстарішого джазового факультету Європи (Університет музики й театрального мистецтва у м.Грац, Австрія). Співпрацює з провідними джазовими оркестрами Європи, зокрема Glenn Miller Orchestra, Graz Composers Orchestra, HGM Jazzorchester Zagreb, Rob Spelberg Jazz Orchestra та інші.

Андрій Гончаров – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах, випускник Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Данькевича. У складі джазового тріо Олексія Петухова вже вдруге виступить на сцені Закарпатської обласної філармонії.

Колектив вже не вперше виступає в Ужгороді і завжди залишає по собі незабутні враження. Цього разу Олексій Петухов (електроорган), Михайло Євтушенко (саксофон) та Андрій Гончаров (ударні) подарують слухачам свій «АВТОПОРТРЕТ» – програму з авторських творів, аранжувань і джазових стандартів. Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Початок концерту о 18.30

Закарпатська обласна філармонія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 − 22 =