Здоров'я Регіональні Новини

Обласна дитяча лікарня в Мукачеві уникла торгів на закупівлю ліків

Обласна дитяча лікарня в Мукачеві 21 травня підписала договір на закупівлю ліків із ТОВ «Бадм-Б» загальною вартістю 299 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Загалом придбали 10 найменувань ліків, переважно це антибіотики та розчини для інфузій.

Тендер провели за спеціальною спрощеною процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) і підписали договір із компанією напряму, без конкурсу.

Згідно з законодавством, використання цієї процедури закупівлі можливо лише для певного списку товарів та послуг, зазначених у постанові Кабінету міністрів.

Проте лікарня внесла до списку ліки, які не передбачені постановою. Два лікарські засоби, які не входять до переліку затвердженого Кабміном, це препарати цефотаксим і цефотрин. Їх сумарна вартість за договором склала понад 268 тис. грн, тобто 89,5% від суми закупівлі.

Оскільки ці препарати не входить у перелік, а їх ціна більша ніж 200 тис. грн, то лікарня повинна була придбати їх на відкритих торгах, тобто через аукціон за участю не менше двох учасників.

ТОВ «Бадм-Б» зареєстровано у місті Дніпро, а його власником є Олександр Дитяковський. З початку 2020 року фірма підписала 3,5 тис. контрактів на 546 млн грн.

Наші гроші. Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 79 = 83