Анонси Новини Західної України

Новий формат хмельницького «ROCK&BUH-2020»: 4 дні відеоконцертів

Цьогоріч, у зв’язку з пандемією COVID – 19, фестиваль «ROCK&BUH» у звичному форматі перенесено на 2021 рік. На сьогодні ж управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради у співпраці з хмельницькими рок-гуртами: «Stanza», «Мотор’ролла», «Чумацький шлях», «Зворотня Дія» прийнято рішення про зйомку концертного відеофільму.

Починаючи з 2 липня на Rock&Buh Fest каналі YouTube можна буде подивитися 4 концерти, як частини одного фільму за участю 8 рок-гуртів з міста Хмельницького та Хмельницької області. Це – вже знані та улюблені серед шанувальників року гурти: «Мотор’ролла», «Чумацький шлях», «Stanza», «Зворотня Дія» та чотири молодих гурти, які були за конкурсом відібрані фестивальною радою: «Толока», «Балан», «Чугайстер», «Панацея». Тож, за традицією «ROCK&BUH – 2020» продовжує запалювати нові зірки, інформує Хмельницька міська рада.

Особливість цьогорічного фестивального формату у тому, що виступатимуть виключно хмельницькі гурти, за якими всі вже могли скучити, бо у минулорічному фестивалі вони брали участі лише як організатори. Для ведення концертів запрошені знані в Україні фестивальні ведучі М’яч Дредбол та Вікторія Жуковська, які вже давно є обличчям і нашого «ROCK&BUH».

Зйомки концертного відеофільму проводить Bad Rabbits Foundation, відома у Хмельницькому як переможець «ІнтерФільмФест 2018», автори фільму «У нас був шкільний бал» та майбутнього повнометражного фільму «Між крадіїв», одночасно на двох майданчиках: на будівельному майданчику майбутнього Палацу спорту та на Південному Бузі.

Вперше місто Хмельницький отримає концертний фільм, знятий як «кліпове кіно» з якісним світлом і звуком, головними героями якого стануть хмельницькі рок-музиканти. Фани рок-музики та пересічні глядачі як з Хмельницького, так і з усієї України та інших країн не тільки зможуть переглянути фільм, який буде у вільному доступі, а й поспілкуватися у чаті на каналі фестивалю з виконавцями, познайомитися з ними ближче через інтерв’ю, дізнатися про фестивальні новини.

Тож, запрошуємо провести 4 вечори з «ROCK&BUH», для цього потрібно підписатися на канал фестивалю за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

84 − = 74