Економіка Здоров'я

«Нова пошта» масштабує послугу безпечної доставки продуктів харчування з АТБ та Rozetka на всю Україну

З 8 квітня доставка продуктових наборів «Новою поштою» з АТБ через платформу Rozetka розширюється на всю Україну.

20 березня «Нова пошта» разом з партнерами, інтернет-магазином Rozetka і торгівельною мережею АТБ, запустила пілотний проєкт доставки продуктових наборів в Дніпропетровській області. Всього за 2 тижні було доставлено біля 300 наборів. Найбільша кількість наборів була доставлена по місту Дніпро, близько 100 наборів було доставлено по області. На старті проєкту клієнтам пропонувалися три продуктових набори: мінімальний, середній і великий. Найбільшою популярністю користувався середній набір. Тому його було вирішено залишити й надалі, а два інших набори були замінені на продуктовий та непродуктовий.

Ми побачили, що послуга потрібна українцям, саме тому вирішили масштабувати проєкт на всю територію країни.

«Зараз, коли карантинні заходи в країні, стають все більш жорсткими, українцям важливо мати можливість купувати продукти харчування, не виходячи з дому. «Нова пошта» посилила команду своїх кур’єрів, щоб доставляти найнеобхідніше швидко. Тому закликаю всіх залишатися вдома – ми все вам доставимо», – коментує Олександр Бульба, СЕО «Нової пошти».

«В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 і оголошення загальнонаціонального карантину корпорація «АТБ» здійснює свою діяльність в посиленому режимі у всіх регіонах України. Масштаби компанії, багаторічний досвід роботи, висока кваліфікація і відповідальність всіх працівників підприємств групи “АТБ” дають підстави запевнити споживачів і партнерів в стабільній, злагодженій та ефективній роботі, спрямованій на забезпечення населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними й справедливими цінами», – коментує голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

«Спільний проєкт Rozetka, АТБ та «Нової пошти» успішно пройшов тестовий період. Адресна доставка продуктових наборів виявилася навіть більш затребуваною, ніж ми очікували. Саме тому було прийняте рішення масштабувати ініціативу на всю Україну. За останні два тижні ми отримали сотні повідомлень від клієнтів із побажаннями щодо складу наборів. Опрацювавши їх, ми створили декілька оптимальних варіантів, адже зараз особливо важливо забезпечити щоденні потреби українців» — коментує співзасновник ROZETKA Владислав Чечоткін.

Як це працює?

  • Обрати та замовити продуктові набори можна на сайті ROZETKA
  • В магазинах мережі АТБ замовлення формується
  • «Нова пошта» здійснює кур’єрську доставку

Клієнтам доступні три набори необхідних товарів вартістю 143, 402 та 551 гривня. Вартість доставки складає 55-75 грн. Продукти будуть доставлятися «день в день» в тих населених пунктах, де є магазини «АТБ». В інші населені пункти доставка буде здійснюватися на наступний день після забирання продуктових наборів кур’єрами «Нової пошти».

«Нова пошта» активно запрошує до співпраці нових партнерів, які готові долучитися до важливих справ. Ми відкриті для пропозицій: [email protected]

Довідка про компанію

Група «Нова Пошта» надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».

«Нова Пошта» – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. «НП Логістик» – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. «Нова Пошта Інтернешнл» розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група «Нова Пошта» працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua//Контакти для ЗМІ: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 8 = 1