Здоров'я

“Нова Пошта” доставлятиме по Україні ліки


Компанія «Нова Пошта» всебічно підтримує та вітає рішення Кабінету Міністрів України про надання дозволу операторам ринку поштового зв’язку на доставку в умовах епідеміологічної ситуації та надзвичайного стану ліків і медичних препаратів, які українці купуватимуть дистанційно за допомогою Інтернету.


Вважаємо, що відповідну постанову  уряд  ухвалив дуже своєчасно. Такі дії держави врятують здоров’я та життя десятків мільйонів громадян, адже дозвіл на купівлю ліків у мережі Інтернет і поштову доставку препаратів стане дієвим інструментом запобігання розповсюдженню інфекції.  Люди більше не штурмуватимуть аптеки і замість вимушених прогулянок вулицями у пошуках препаратів зможуть вдома комфортно та безпечно замовити ліки, а потім отримати посилку у найближчому відділенні «Нової Пошти» чи поштоматі або замовити кур’єрську доставку.

Компанія «Нова Пошта» є лідером ринку за якістю й оперативністю надання послуг, кількістю та географією поштових відділень. На території нашої держави налічується 6026 поштових відділень і 100 поштоматів, що дозволяє доставляти  відправлення до найвіддаленіших населених пунктів. Надаються послуги кур’єрської доставки. Ми  переконані, що разом з іншими операторами поштового зв’язку зможемо забезпечити швидку, якісну та зручну доставку медичних засобів.

«Пріоритетом діяльності нашої компанії є принцип соціальної відповідальності. Хочу офіційно заявити про те, що на даний час «Нова Пошта» протестувала й адаптувала власну логістичну інфраструктуру до нових умов продажу та доставки медичних препаратів кожному мешканцю нашої держави. Ми розуміємо ступінь відповідальності за життя та здоров’я мільйонів українців і гарантуємо якісне виконання наших обов’язків і взятих на себе зобов’язань», – наголосив співзасновник «Нової Пошти» Вячеслав Клімов.


Переконані, що завдяки створенню урядом прозорого ринку та зрозумілих конкурентних механізмів поштової доставки ліків державі вдасться мінімізувати можливі негативні наслідки розповсюдження коронавірусу, зупинити пандемію та повернути Україну до спокійного здорового життя.

Хочемо ще раз підкреслити: не займайтеся самолікуванням, у разі потреби слід звертатися до лікаря! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =