Здоров'я

«Нова пошта» буде безкоштовно доставляти допомогу лікарням, дитячим будинкам та військовим

«Нова пошта» на час карантину розширює свій ключовий соціальний проєкт «Гуманітарна пошта» та починає безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та все необхідне для боротьби з вірусом лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення.

«За останній тиждень все більше людей приєдналося до маніфесту «Нової пошти» і хоче разом з нами допомагати країні боротися з коронавірусом. Це круто, що небайдужі українці об’єднуються. Ми разом з громадськими організаціями і благодійними фондами будемо безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми тим, хто цього зараз найбільше потребує», – коментує Олександр Бульба, директор «Нова пошта».

Хто може стати учасником проєкту?

·         Неприбуткові організації (волонтерські організації та благодійні фонди), які виготовляють та/або розповсюджують безкоштовно засоби індивідуального захисту серед медичних працівників та інших визначених категорій

·         Діючі учасники програми «Гуманітарна пошта», які будуть розповсюджувати засоби захисту

Щоб стати учасником програми потрібно заповнити анкету. «Нова пошта» оперативно розгляне анкети і надішле акредитованим у програмі учасникам детальні інструкції з подальшої роботи у програмі.

Ті, хто хоче допомогти особисто, може написати на нашу пошту: [email protected]  і ми скоординуємо з акредитованими фондами.

Довідка: «Гуманітарна пошта України» – ключовий соціальний проєкт «Нова пошта». В рамках проєктукомпанія безкоштовно доставляє вантажі для волонтерських організацій. Програма запущена у серпні 2014 року. Наразі «Нова пошта» співпрацює з 116 волонтерськими організаціями. Лише за 2019 рік в рамках проєкту було доставлено більше 1 тис. тонн вантажу.

Пресслужба «Нової пошти»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 85 = 87