«Нашим тепло – ворогам пекло!» – Кличко передав рукавиці з автографом для тих, хто донатить на бандерпечі (Відео)

Опубліковано:

Віталій Кличко підтримав волонтерську ініціативу «Української команди» «Тепло на фронт» і передав боксерські рукавиці зі своїм автографом, які мають бути розіграні серед тих, хто задонатить на бандерпечі для захисників України, передає сайт «Української команди».

«Я приєднуюсь до волонтерської ініціативи «Української команди» по обігріву тисяч військових. Це виготовлення бандеропечей для захисників на передовій. Також передаю ось такі боксерські рукавиці з автографом, які будуть розіграні серед тих, хто задонатив на печі», – заявив Віталій Кличко.

Він наголосив, що напередодні холодів важливо забезпечити воїнів теплом, і закликав долучатися до волонтерської ініціативи з постачання бандерпечей на фронт.

«Надворі стає холодніше. Готуємось до опалювального сезону. Але важливо також обігріти наших захисників. Друзі! Передайте своє тепло нашим воїнам! Нашим буде тепло – ворогам пекло!», – зазначив Кличко.

Як повідомляє сайт «Української команди», у розіграші братимуть участь усі донати, зроблені з моменту запуску акції «Тепло на фронт». Переможців буде декілька, їх визначатиме один із сервісів рандомних чисел.

Долучитися можна за посиланням:

Монобанк

Номер картки Банки

Приватбанк

UAPay

Повні реквізити (ЄПБ)

Про Захід