Найдавнішу рукописну книгу Закарпаття можна було побачити на виставці в Ужгороді (Фото)

Опубліковано:

Королевське Євангеліє – найдавнішу рукописну книгу Закарпаття, створену у 1401 році, можна було побачити на виставці в обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького в Ужгороді.

Унікальну пам’ятку, що засвідчує нашу духовність, давню історію і культуру, та ще кілька десятків унікальних експонатів із фондової колекції показали всім охочим сьогодні, у Міжнародний день музеїв.

До свята підготували насичену програму – крім музейних експозицій, підготували патріотичну концертну програму за участі вокально-хореографічного ансамблю «Материнка» Оноківської сільської ради, вокалістів народного художнього колективу «Продюсерський центр» ПАДІЮНу, учнів Ужгородської школи мистецтв, студентів Академії культури і мистецтв, гурту «Con Brio music band».

Також протягом дня всі охочі могли оглянути Ужгородський замок та підземелля фортеці, узяти участь у майстер-класах із малювання, паперопластики, оригамі, ліпка з пластиліну тощо – вхід сьогодні був вільний.

Працівники Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Тиводара Легоцького символічно привітали усіх і з Днем вишиванки – гостей Ужгородського замку зустрічав Геракл у вишиванці.

Ужгородська міська рада

Про Захід