Найбільший шкільний басейн в Ужгороді готовий приймати відвідувачів

Опубліковано:

На своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков повідомив, що завтра, 7 липня, відбудеться довгоочікуване офіційне відкриття найбільшого шкільного басейну в обласному центрі, інформує пресцентр ОДА.

Йдеться про басейн у Класичній гімназії в м. Ужгород.

За словами очільника краю, ініціативу реалізували у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» спільно з місцевою громадою.

«Це черговий успішний приклад впровадження державної політики у напрямку всебічного розвитку молоді та спорту на регіональному рівні. Проєкт був важливим як для області, так і для громади зокрема. Саме тому з першого дня моєї роботи це питання було в пріоритеті», – зауважив Анатолій Полосков.

Капітальний ремонт басейну Класичної гімназії передбачав виконання робіт з часткового перепланування приміщень, ремонту чаші басейну з влаштуванням нового покриття, заміну компенсаційного баку, технологічного обладнання, трубопроводів, сантехнічних приладів та електричних мереж, влаштування системи вентиляції та виконання оздоблювальних робіт.

Як інформує керівництво області, реалізація цього проєкту створила можливість 922 учням навчального закладу та іншим дітям міста займатися водними видами спорту, проводити змагання та оздоровлюватися в модернізованому басейні.

Про Захід