Над Чернівцями підняли 200-метровий державний прапор та 100-метровий прапор НПУ (Фото, відео)

Опубліковано:

 

До свого професійного свята правоохоронці підготували два стяги, розміри яких наразі є найбільшими в Україні. Двісті квадратних метрів синьо-жовтого полотна державного прапора та 100 метрів прапора НПУ поліцейські підняли над Чернівцями за допомогою дронів. Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області звернулося до представників Книги рекордів України для офіційної фіксації національного рекорду.

Сьогодні, 2 липня, в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди шостої річниці створення Національної поліції. В урочистостях взяли участь керівництво області, міста, правоохоронних органів краю та особовий склад буковинської поліції.

Під звуки гімну України над Чернівцями замайоріли відразу два прапори рекордних розмірів – державний і прапор НПУ.

Звертаючись до поліцейських із вітальним словом, начальник обласного управління Нацполіції Анатолій Дмитрієв зазначив: «Сьогодні ми відзначаємо шість років реформ і вдосконалення правоохоронної системи. Ми переймаємо кращий досвід наших іноземних колег і запроваджуємо нові проєкти для того, щоб кожен громадянин почувався безпечно та був захищеним. Приємно, що поліція Буковини лідирує за рівнем довіри населення до правоохоронців, а Чернівецька область вже багато років зберігає статус найбезпечнішого регіону держави».

Анатолій Дмитрієв подякував за плідну співпрацю колегам, органам прокуратури, СБУ, ДБР, судам, крайовій владі і кожному громадянину.

«Завдяки вашій допомозі, довірі та ініціативності ми вдосконалюємось та працюємо на благо рідного краю та держави! Висловлюю щиру пошану ветеранам служби – тим, хто до нас забезпечував законність і правопорядок, та передав нам свій вагомий досвід», – підкреслив генерал-поліції третього рангу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих правоохоронців, які пожертвували своїм життям, героїчно виконуючи службовий обов’язок.

З нагоди свята кращі поліцейські отримали спеціальні звання, а також відзнаки МВС, НПУ, ГУНП, облдержадміністрації, обласної та міської рад, СБУ. Крім цього, три підрозділи поліції Чернівецької області отримали нові службові автомобілі «Peugeot».

Під час урочистих зборів згадали і тих поліцейських, які не лише сумлінно несуть службу, але й постійно проявляють людяність і небайдужість. Співробітники буковинської поліції систематично беруть участь у благодійних ініціативах, а також самі організовують різні акції на підтримку тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Згуртовуючи навколо себе однодумців для допомоги потребуючим, правоохоронці вкотре підтверджують, що поліцейське гасло «Служити й захищати» стало вже основою їхнього світогляду та головним правилом життя.

Анатолій Дмитрієв наголосив: «Я щиро пишаюся усіма вами! Дякую вам і вашим сім’ям за честь та відвагу, за розуміння й підтримку, за щирість і віру в реформування правоохоронної системи! Бажаю всім міцного здоров’я, достатку, родинної злагоди й Божого благословіння. А головне – з честю та гідністю служити й захищати український народ!»

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід