На Закарпатті зріс видобуток природного газу

Опубліковано:

Індекс промислової продукції у січні–вересні 2020р. порівняно з відповідним періодом попереднього року становив 86,2%.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів індекс обсягу виробництва становив 102,0%. Зріс видобуток природного газу на 37,5%.

У переробній промисловості порівняно з січнем–вереснем 2019р. обсяг виробництва промислової продукції становив 82,1%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск продукції скорочено на 8,1%. Зменшено виробництво свинини свіжої чи охолодженої на 33,3%, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса – на 24,7%.

У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 81,3%, зокрема, у текстильному виробництві – 94,5%, виробництві одягу – 79,5%, виробництві шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 84,5%.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності обсяг виробництва зменшено на 19,0%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції індекс промислової продукції становив 69,2%. Скорочено обсяги виробництва етилацетату, вугілля деревного, засобів мийних та засобів для чищення.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції у січні–вересні 2020р. проти відповідного періоду 2019р. обсяги виробництва продукції збільшено на 6,0%. Зросло виробництво деталей з пластмас для машин та механічних пристроїв, сумішей асфальтових для дорожнього покриття.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, індекс промислової продукції становив 89,1%.

На підприємствах машинобудування обсяг випуску промислової продукції зменшено на 18,0%, зокрема, у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – на 39,1%, машин і устатковання не віднесеного до інших угруповань – на 22,3%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції становив 103,3%, у т.ч. виробництві, передачі та розподіленні електроенергії – 102,6%, розподіленні газоподібного палива через місцеві газопроводи – 111,5%.

Наталія Яцкулич, ГУС у Закарпатській області

Про Захід