На Закарпатті заблокували канал незаконної переправи ухилянтів

Опубліковано:

Закарпатські поліцейські у співпраці зі співробітниками СБУ викрили схему незаконного виїзду до сусідньої Словаччини чоловіків призовного віку. У ході слідства правоохоронці встановили, що організував такий трафік 40-річний житель села Керецьки Хустського району, який є власником фірми, що надає послуги з міжнародних пасажирських перевезень. До злочину також були залучені 34-річний односелець організатора та 30-річний чоловік зі Сваляви.

За перетин державного кордону зловмисники отримували від кожного з клієнтів 1000 – 1500 доларів. Саме за таку суму чоловіків «працевлаштовували» у фірмі водіями та реєстрували у автоматизованій системі «Шлях». Таким чином вони безперешкодно, через офіційні пункти пропуску, покидали межі країни.

Загалом за період проведення оперативних заходів правоохоронці задокументували близько 10 таких виїздів. Одним із клієнтів, які скористалися послугами переправників, був і священнослужитель місцевої єпархії УПЦ МП.

Злочинну діяльність трьох закарпатців припинено. Слідчі поліції, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, зібрали достатньо доказів та повідомили членам угруповання про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

У межах кримінального провадження співробітники поліції та УСБУ в Закарпатській області провели обшуки за місцем проживання зловмисників та вилучили з їх помешкань комп’ютерну техніку, чорнові записи, мобільні телефони, а також документи, що підтверджують їх протиправну діяльність.

Поліція Закарпатської області

Про Захід