Закарпатські новини Останні новини Соціум

На Закарпатті за порушення карантину притягнули до відповідальності працівників однієї з держустанов

Під час наради в управлінні однієї з держустанов Закарпатської області присутні знехтували карантинними вимогами. На порушників  складено адміністративні протоколи 

Днями у результаті моніторингу мережі Інтернет працівники поліції на офіційному веб-сайті однієї з державних установ виявили публікацію, в якій ішлося про результати проведення наради. Текст ілюструвався світлинами, на яких були зафіксовані порушення протиепідемічних вимог. 

Під керівництвом начальника та за участі дев’яти працівників захід проводився без маскового режиму. Зокрема, в захисних масках перебували лише троє присутніх у приміщенні, інші ж учасники проігнорували вимоги закону.

Осіб учасників заходу працівники Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття ідентифікували. Відносно керівника та його підлеглих, які знехтували карантинними вимогами, складені адміністративні матеріали за статтею 44-3 КУпАП.

Поліцейські звертаються до громадян із проханням неухильно дотримуватися протиепідемічних правил у всіх сферах суспільного життя – в магазинах, в громадському на транспорті, на роботі та інших місцях скупчення людей. Адже карантинні вимоги встановлені для того, щоб запобігти поширенню COVID-19 та вберегти здоров’я кожного дорослого чи неповнолітнього мешканця краю. А досягнення такого результату можливе лише завдяки відповідальності кожного з нас. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 − 76 =