На Закарпатті зʼявиться новий індустріальний парк

Опубліковано:

Рішення про внесення його до реєстру прийняли сьогодні на засіданні Кабміну, повідомив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

Ідеться про парк «Тячів», який матиме площу 61,47 га і дозволить створити до 3 100 нових робочих місць у переробній промисловості. На його території будуть функціонувати деревопереробні підприємства, компанії з виготовлення скла й виробів, з обробки, оздоблення та різки декоративного і будівельного каменю.

Однак, за словами Василя Іванча, новий індустріальний парк не обмежиться лише виробничою діяльністю. Паралельно тут планують займатися науково-технічною діяльністю, працювати у сферах інформації та телекомунікацій, альтернативної енергетики, зберігання енергії та інших суміжних галузях. Це створює широкі можливості для інновацій та розвитку високотехнологічних галузей.

Василь Іванчо відзначив, що індустріальний парк «Тячів» стане важливим осередком для розвитку регіону, сприятиме залученню інвестицій, забезпечить сприятливі умови для бізнесу, що своєю чергою посилить економічне зростання регіону та підвищить рівень працевлаштування і якість життя в громаді.

Закарпатська ОВА

Про Захід