На Закарпатті відзначили журналістів з нагоди професійного свята

Опубліковано:

Понад 20 журналістів, представників окремих ЗМІ та пресслужб відзначили сьогодні 6 червня з нагоди професійного свята на Закарпатті.
Зокрема, Закарпатська військова адміністрація вручила подяки колективам прес-служб силових відомств та окремих установ області, групам власкорів та регіональних колективів, що висвітлюють життя Закарпаття.
Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА та Володимир Чубірко, голова Закарпатської облради побажали медійникам так само, як зараз пильнувати інформаційний простір Закарпаття.
«Дякую за ваш внесок у мир і спокій та толерантне і правдиве висвітлення життя Закарпаття у цей непростий період», — сказав голова облради.
З нагоди професійного свята, згідно з розпорядженням голови ради, грамотами та подарунками нагороджено чотирьох активних представників медіа-простору області. Серед них — Руслан Фатула — журналіст видання «Карпатський об’єктив», Роман Сов’як — авторо і ведучий програми «Роман Сов’як. У мережі» ТРК «Даніо» 21-й канал. Євгенія Фанта — журналіст обласної телерадіокомпанії «Даніо» 24-й канал та Євген Суханов — телеоператор телеканалу «М-студіо».
Подякою військової адміністрації також відзначено управління інформаційного забезпечення діяльності обласної ради.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід