На Закарпатті відзначили працівників Служби Держспецзв’язку України (Фото)

Опубліковано:

На Закарпатті відзначили працівників Служби Держспецзв’язку України

Рівно рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення в Україні Дня працівників Держспецзв’язку. З цієї нагоди сьогодні перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета    подякував керівництву та усім співробітникам і військовослужбовцям обласного Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. 

«Ви – ті, хто боронить нашу Україну в інформаційному та кіберпросторі. Ви забезпечуєте нас зв’язком і радіотелевізійним сигналом. Зв’язківці Держспецзв’язку одні з найперших прийняли на себе ворожі ракети, але продовжують безстрашно виконувати свій обов’язок перед українським народом. На жаль, на війні не буває без втрат, і сім військовослужбовців Держспецзв’язку віддали свої життя у боротьбі з ворогом…»

З професійного свята Андрій Шекета особисто вручив відзнаки окремим військовослужбовцям за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану.

“Дякую за цю відзнаку. Весь наш колектив, як єдиний механізм, працює з неймовірною самовіддачею, щоб забезпечити головний результат: перемогу нашої країни над ворогом”, – сказав начальник Управління Держспецзв’язку в Закарпатській області Петро Маркевич.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід