На Закарпатті відкрили освітньо-інформаційний хаб (Фото)

Опубліковано:

За словами директорки департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яни Марусинець, ідеться про перший у області інноваційно-дидактичний ресурс на базі Солотвинського ліцею з угорською мовою навчання імені Яноша Бойоі, який забезпечить якісне вивчення української мови ліцеїстами, починаючи з 5 класу. Вчителі української мови матимуть можливість через засоби ІТ візуалізувати не тільки текстовий матеріал, а й усі види мовленнєвої діяльності.

Фактично клас обладнаний інтерактивною дошкою, камерами й телевізором для дистанційного навчання. Камери системи дозволяють створити ефект присутності вчителя на уроці. Він веде урок з класу, а діти онлайн слухають його вдома.

Це пілотний проект, що реалізовується відповідно до Протоколу про співпрацю між Україною та Угорщиною.

У ліцеї навчається 168 дітей із Солотвина і сусідніх громад, 40% учнів здобувають освіту угорською мовою.

У відкритті освітньо-інформаційного хабу взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Олександр Костюченко, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка Юлія Гришина, заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Модьор, представники угорських дипломатичних структур.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід