На Закарпатті відбулася науково-практична конференція, присвячена лікуванню ендокринних патологій

Опубліковано:

4 листопада відбулася науково-практична конференція “Проблемний підхід до лікування ендокринних патологій на первинному та вторинному рівнях”, яка була ініційована та організована медичним центром Закарпатська Ендоклініка, за участі кафедри госпітальної терапії УжНУ та факультету післядипломної освіти , та спонсорській підтримці заходу.

Більше 80- ти лікарів- серед них терапевти, сімейні лікарі та ендокринологи зібралися,щоб дізнатися про нові можливості в актуальні тенденції у лікуванні різноманітних ендокринних патологій.

Надзвичайно цінним було «живе» спілкування між лікарями та обговорення спільного бачення ведення пацієнта, дискусії навколо проблемних підходів та набуття нових знань в галузі ендокринології.

Завдяки старанням організаторів, насиченій програмі конференції та живій дискусії, лікарям вдалося обмінятися досвідом, що дуже цінно та ефективно, у наш непростий час.

Особливо цінним стало те, що учасники конференції щиро долучилися до збору коштів на автівки для потреб ЗСУ організованим невтомним волонтером – письменником Andriy Lyubka. Велике спасибі за люб’язно надані книги Кваченюк Андрій Миколайович – підручник “Внутрішні хвороби” та Світлані Ямаловій посібник “Стежками карпат”, які Закарпатська ендоклініка презентувала як вдячність за донат.

Вбачаємо неабияку актуальність проведення таких наукових заходів для постійної професійної комунікації між первинною та вторинною ланками медицини, дискуту та набуття нових сучасних знань у галузі терапії.

Про Захід