Анонси Соціум

На Закарпатті відбудеться літня кіношкола «Скалка’ 2019» (Фото)

Другий рік поспіль Закарпаття в наметовому містечку збере кіноаматорів та тих, хто марить кінематографом. Кіношкола розрахована на активну креативну молодь, але строгих обмежень за віком нема, орієнтовно 18-35 років.

Учасники табору будуть жити в наметах у чудовому мальовничому урочищі, з гарною природою, розташованому біля річки. Протягом тижня учасники прослухають основи продюсування кіно, сценарної майстерності, режисури, художної постановки, операторської та акторської майстерності, монтажу.

– Головна родзинка кіношколи в тому, що команди учасників зможуть самостійно виготовити та відзняти повноцінні короткометражні фільми за всіма правилами кіноіндустрії» – розповів Прозаходу координатор проекту Павло Гомонай.

Молодіжний літній наметовий табір “Літня кіношкола “Скалка’ 2019” є нестаціонарним молодіжним закладом, призначеним для організації активного відпочинку, оздоровлення, розвитку творчих здібностей молоді з ознайомленням та проходженням на практиці всіх етапів сучасного кіновиробничого процесу.
Хоче спробувати, заповніть анкету : ТУТ.

Стартує проект 12 серпня.

Фото з архіву Закарпатської фільмкомісії за 2018 рік.

Вікторія Жуйко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 3