На Закарпатті вчителів вчили користуватися VR окулярами

Опубліковано:

З 21 по 23 липня у с. Нижня Апша проходив триденний тренінг для вчителів з використання VR окулярів в межах проєкту «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії».

Метою проєкту є наростити потенціал середніх шкіл для підвищення мотивації до навчання та працездатності учнів, підвищення якості освіти через партнерство, інновації та інтерактивні освітні технології в прикордонних громадах повіту Сату-Маре та Закарпатської області. Пілотним закладам освіти (Солотвинський ліцей-інтернат з румунською мовою навчання ім. М. Емінеску та Нижньоапшанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) передано у постійне користування 40 пар окулярів. 45 вчителів цих шкіл Тячівського району отримали необхідні теоретичні та практичні знання та навички використання нового обладнання і тепер зможуть використовувати новітні технології на власних уроках біології, географії, хімії, математики тощо. Підсумовуючи всі три дні, можемо сказати, що вчителі проявили ініціативність та зацікавленість, представили свої власні проєкти інтегрованих уроків, в яких будуть застосовувати контент та гарнітури окулярів Class VR.

Навчання проводили експерти Євгенія Гайович та Віктор Орос. Тренінги відбулися в партнерстві з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Про Захід