Закарпатські новини Здоров'я

На Закарпатті ушпиталили ще одну особу з підозрою на коронавірус

Протягом минулої доби, 19 березня, у заклади охорони здоров’я області, звернулись за екстреною медичною допомогою 404 особи, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 49.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, до закладів охорони здоров’я області госпіталізовано 34 пацієнти з ознаками острої респіраторної інфекції. Із них – у 13 осіб діагностовано гостру пневмонію, з яких – 9 бактеріальні нешпитальні та 4 – вірусної етіології.

За проведеними швидкими тестами вірусна пневмонія є грипозною. За добу, що минула, 1 особа госпіталізована з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Загалом, станом на 19 березня на стаціонарному лікування перебувають 8 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19. Всі вони повернулись з країн, де зареєстрована місцева передача вірусу в межах громади.

У хворих відібрано біологічний матеріал для вірусологічного дослідження та відправлено у референтну лабораторію м. Київ.

Результати вірусологічного обстеження перших трьох пацієнтів негативний – у них відсутня коронавірусна інфекція COVID-19.

Стан усіх хворих стабільний, інформує ОЦЗ у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 57 = 58