Події Регіональні Новини

На Закарпатті у 2019 році на нелегальних перевізників склали 128 протоколів

У 2019 році на нелегальних перевізників на Закарпатті складено 128 протоколів про адміністративне правопорушення. Такі дані озвучили в обласній державній адміністрації в ході засідання обласної робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень.

Як зазначив начальник Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Слободянюк в області сформовано список із 54 нелегальних перевізників. Перевірено 10765 транспортних засобів, внаслідок чого виявлено 7912 порушень законодавства про автомобільний транспорт. Інспекторами винесено щодо порушників 7545 постанов у на суму 5,8 млн. гривень.

При здійсненні габаритно-вагового контролю було виявлено 47 фактів перевищення габаритно-вагових параметрів.

Заступник начальника управління патрульної поліції у Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Ігор Щербанич зазначив, що у ході роботи у спільних рейдових перевірках було складено 196 адміністративних матеріалів щодо водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення, а також чотирнадцять адміністративних матеріалів на посадових осіб за порушення вимог чинного законодавства.

Заступник голови Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Василь Граб поінформував, що за результатами перевірок п’ятьом перевізникам надано рекомендації про припинення дій, які містять ознаки порушення вимог законодавства про захист економічної конкуренції.
За підсумками засідання керівником групи, директором департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування, місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуардом Маляром акцентовано увагу на обов’язковому дотриманні графіку роботи спільних мобільних груп, які моніторитимуть стан пасажирських перевезень.

Управлінню патрульної поліції пропонується забезпечити особовий склад до роботи мобільних груп та посилити контроль за перевезеннями пасажирів на стаціонарному посту “Нижні Ворота”.

Особливо ретельно перевірятимуть транспортні засоби, якими здійснюється перевезення пасажирів.

Щомісяця учасники робочої групи звітуватимуть про виконану роботу.

Департамент ЖКГ Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =