На Закарпатті судитимуть подружжя за торгівлю «липовими» брендами

Опубліковано:

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно подружжя з Виноградова за фактом незаконного використання знаків для товарів, що завдало матеріальної шкоди у значному розмірі (ч. 2 ст. 229 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачені займалися виготовленням і реалізацією продукції з незаконно нанесеними на ній позначеннями відомих торгових марок засобів побутової хімії та гігієни. Передусім, йдеться про пральні порошки та інші засоби для прання.

Для здійснення протиправної діяльності орендували приміщення на території Виноградова, де вівся друк етикеток для фальсифікату та зберігалася готова до продажу продукція. Товари збували через відомі маркетплейси в Інтернеті. Жінка відповідала за комунікацію із замовниками, запевняючи їх в оригінальності наявної продукції.

Відповідно до висновку експерта, відомим компаніям, під чию продукцію обвинувачені маскували підроблений товар, завдано збитки на суму понад 100 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Територіальне управління БЕБ у Закарпатський області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про Захід