Закарпатські новини Соціум

Сьогодні стартувала Міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”

Сьогодні, 25 листопада, розпочинається Міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”. Стартує ця акція у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та триватиме до Дня прав людини, що відзначається 10 грудня.

Саме у цей період весь світ вкотре нагадує і закликає долучитись до боротьби з насильством щодо жінок та дівчат.Перед всією світовою спільнотою стоїть обов’язок боротися з такими реаліями сьогодення, як зґвалтування, вбивства, калічення, аб’юз, сексуальна експлуатація, торгівля людьми та інші.

За даними UN WOMEN, лише за останній рік 243 мільйони жінок та дівчат зазнали насильства з боку своїх партнерів. Водночас менше ніж 40 відсотків жінок, які потерпають від насильства, повідомляють про це або звертаються за допомогою.Наразі у нашій державі суспільство стоїть на шляху формування нетерпимості до такого явища як домашнє насильство.

Поліцейські щодня працюють на попередження та реагуємо на факти насилля.В Нацполіції спеціально створені мобільні групи з протидії домашнього насильства. Поліцейські у складі таких груп попередньо проходять фахове навчання, а під час реагування на факти домашнього насильства консультують постраждалих і проводять профілактику з кривдником.Пам’ятай: якщо ти жертва – не мовчи, якщо свідок – розкажи. Кожен кривдник має нести відповідальність.Давай розірвемо коло насильства разом!

Закарпатська поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 56 = 61