На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки релокованого малого та мікробізнесу

Опубліковано:

Релокований малий та мікробізнес може отримати фінансову допомогу від МОМ
На Закарпатті стартує конкурс грантів для підтримки малого та мікробізнесу, який релокувався з місць ведення бойових дій. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.
За його словами, за результатами відбору визначать компанії, які запропонують найкращу бізнес-пропозицію (модель). Переможцям нададуть фінансову допомогу: малому бізнесу – до 20 тисяч євро, а мікропідприємствам – до 4,5 тисячі євро.
Подавати заявки можна до 18:00 6 червня. Посилання на аплікаційну форму для малого та мікробізнесу. У разі виникнення питань телефонуйте на номери (0312) 61 74 58(0312) 61 66 35 або пишіть на електронну скриньку [email protected].
«Представники релокованого бізнесу, максимально долучайтеся до конкурсу. Це буде важливою фінансовою підтримкою для ефективного початку роботи на території нашого регіону.
Сьогодні надзвичайно важливо відновлювати економіку України й Закарпаття, а завдяки проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу” підприємства отримають необхідну допомогу для якісної та продуктивної роботи», — наголосив Василь Іванчо.
Проєкт втілюватиме Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Довідково: малий бізнес – середня кількість працівників від 10 до 50 осіб, чистий дохід від реалізації до 8 млн євро на рік; мікробізнес – середня кількість працівників до 10 осіб та чистий дохід до 700 тисяч євро на рік.

Про Захід