На Закарпатті сталося три пожежі

Опубліковано:

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 7:00 7 листопада для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 9 виїздів, з яких один – хибний.

Щодо обстановки з пожежами:

06.11.2022 о 06:17 надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Резервна. Пожежею знищено житловий будинок та речі домашнього вжитку, а також пошкоджено крівлю сусіднього житлового будинку загальною площею 55 кв. м. Внаслідок пожежі отримали термічні опіки різних ступенів важкості троє осіб: громадянин 1994 р.н. та двоє дітей 2017 та 2020 років народження. Усі перебувають під опікою лікарів медичних закладів м. Мукачево. На гасіння залучались дві одиниці техніки 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

06.11.2022 о 18:10 надійшло повідомлення про загорання складського приміщення за адресою: Мукачівський район, Мукачівська тергромада, с. Ключарки, вул. Гагаріна. Пожежею знищено крівлю на площі 50 кв. м, частково пошкоджено перекриття та майно, що знаходилося всередині приміщення. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

06.11.2022 о 21:19 надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. Верхнє Водяне, вул. Шевченка. Пожежею знищено крівлю на площі 77кв. м та пошкоджено перекриття та частину майна, що знаходилося всередині будинку. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. В. Водяне.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід