На Закарпатті сталося 10 пожеж: загинула одна людина

Опубліковано:

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Закарпатської області станом на 7:00 4 грудня 2023 року.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж 1-4 грудня для оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 44 виїзди, з яких два – хибні.

01.12.2023 о 16:21 надійшло повідомлення про пожежу в підсобному приміщенні відділення поштового зв’язку за адресою: Мукачівський район, Горондівська тергромада, с. Горонда, вул. Духновича. Вогнем знищено меблі та закопчено стіни на площі 20 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

01.12.2023 о 21:50 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Хустський район, Синевирська тергромада, с. Синевир. Вогнем пошкоджено стіну на площі 1 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державних пожежно-рятувальних постів сіл Синевир та Колочава.

02.12.2023 о 00:35 надійшло повідомлення про пожежу в кімнаті будівлі гуртожитку за адресою: м. Берегове, вул. Б. Хмельницького. Пожежею знищено ліжко, речі домашнього вжитку та закопчено стіни на площі 9 кв. м. На місці пожежі виявлено тіло жіночої статі. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегове.

02.12.2023 о 15:30 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Івановецька, с. Лохово, вул. Шевченка. Пожежею пошкоджено житлову кімнату та частину домашнього майна на площі 7 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

02.12.2023 о 23:25 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Мукачівська тергромада, с. Н. Давидково, вул. Шевченка. Вогнем пошкоджено житлову кімнату та частину домашнього майна на площі 2 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

02.12.2023 о 16:55 надійшло повідомлення про загорання сміттєвого контейнера за адресою: м. Ужгород, проспект Свободи. Пожежею знищено сміття на площі 1 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

03.12.2023 о 03:35 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Берегівський район, Батівська тергромада, с. Баркасово, вул. Залізнична. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 50 кв. м, а також речі домашнього вжитку. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста с. В. Добронь та 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.

03.12.2023 о 06:24 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, Жденіївська тергромада, смт Жденієво, вул. Шевченка. Вогнем пошкоджено стіну надвірної споруди на площі 4 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки державних пожежно-рятувальних постів смт Жденієво та с. Н. Ворота.

03.12.2023 о 14:47 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Тячівський район, Солотвинська тергромада, с. Глибокий Потік, вул. Зарічна. Вогнем пошкоджено побутову техніку та речі домашнього вжитку на площі 30 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та Центру безпеки громадян Солотвинської тергромади.

04.12.2023 о 05:29 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Кам’янська тергромада, с. Дунковиця. Вогнем пошкоджено стіну житлового будинку на площі 2 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 15-ї (м. Іршава) та 11-ї (м. Мукачево) державних пожежно-рятувальних частин.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід