На Закарпатті СБУ блокувала нелегальний видобуток гравійно-піщаної суміші (Фото, відео)

Опубліковано:

Нелегальний видобуток у великих масштабах провадився у руслах річок Тиса, Теребля та Тересва Тячівського району Закарпаття, інформує пресцентр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновники Тячівського міжрайонного управління водного господарства у змові з приватними підприємцями організували незаконний видобуток та реалізацію піщано-гравійної суміші. Протиправна діяльність проводилась під виглядом робіт з розчистки та регуляції русел річок.

Ділки здійснювали видобуток на дев’яти ділянках. Лише на одній з них встановлено завдані державі збитки на суму майже 10 мільйонів гривень.

За висновками експертів незаконна діяльність  могла призвести до техногенної катастрофи на території регіону.

Правоохоронці виявили понад  двадцять одиниць важкої техніки, задіяної на нелегальних роботах. Готується клопотання до суду щодо накладання на неї арешту.

У місцях незаконного видобутку тривають невідкладні слідчі дії для фіксацію та документування протиправних дій, відповідальність за які передбачена ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу  України.

Операція проводилась  під процесуальним керівництвом обласної прокуратури із задіянням працівників екологічної інспекції.

Про Захід