На Закарпатті привітали видавців та поліографів

Опубліковано:

Щорічно наприкінці травня в Україні відзначають День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Саме вони попри війну розвивають та утверджують національне друковане слово не лише в нашій країні, а й у світі.

З нагоди професійного свята закарпатських фахівців цієї галузі привітав і нагородив директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій обласної військової адміністрації Роман Молдавчук.

«Нещодавній терористичний удар по книговидавництву в Харкові вкотре доводить, що ворог розуміє важливість збереження та популяризації української книги. Він найперше прагне заглушити голос народу, знищити його слово, адже добре знає: де залишається українська книга, там залишається український дух. Дякую Вам за майстерність і відповідальне ставлення до своєї справи у вирішальний для нашої країни час», – наголосив Роман Молдавчук.

За його словами, саме завдяки наполегливій творчій праці книговидавців Закарпаття друковане слово продовжує бути рушієм суспільних процесів у краї, а нові видавничі проєкти поповнюють скарбницю регіональної та загальнонаціональної літератури.

За сумлінну роботу, професійну майстерність, відповідальне ставлення до питань підтримки Сил оборони України та з нагоди професійного свята почесною грамотою ОВА нагородили Олександра Шпеника, директора ужгородського видавництва «Shark».

Подяку голови Закарпатської обласної військової адміністрації оголосили:

– Віктору Браславцю, директору Всеукраїнського державного багатопрофільного видавництва «Карпати» (м. Ужгород);

– Олександрі Гаркуші, видавчині (м. Ужгород);

– Мирославу Дочинцю, директору видавничо-поліграфічного комбінату «Карпатська вежа» (м. Мукачево);

Сергію Мишку, директору ТОВ «РА О’кей» (м. Ужгород);

Івану Ключевському, директору поліграфічного підприємства «Товариство з додатковою відповідальністю „Патент”» (м. Ужгород);

Євгену Ященку, заступнику директора поліграфічного товариства «РІК-У» (м. Ужгород).

Вітаємо всіх видавців, поліграфістів, книгорозповсюджувачів Закарпаття! Дякуємо за невтомну працю, вагомий внесок у розвиток галузі й бажаємо досягнення нових професійних вершин!

Закарпатська ОВА

Про Захід