На Закарпатті прикордонники стали переможцями напівмарафонів “RUN TRANSCARPATНIAN SERIES-2021» (Фото)

Опубліковано:

Прикордонники Чопського загону та члени їхніх родин долучилися до участі уже у чотирьох забігах на довгі дистанції “Run Transcarpathian Series-2021». Впродовж останніх шести тижнів такі півмарафони проводилися у чотирьох містах Закарпаття – в Ужгороді, Перечині, Хусті та Іршаві.

Загалом, у забігах брали участь 15 військовослужбовців і працівників, а також та п’ятеро дітей персоналу загону. Дорослі учасники змагань долали дистанції від 10 до 21 км, малеча випробовували свої сили у забігах на 400 та 100 метрів.

Двічі на третє місце в півмарафонах у своїй віковій категорії підіймався начальник фізичної підготовки і спорту відділу професійної підготовки майор Артем Остахов. Психолог відділу соціально-гуманітарного забезпечення Ілона Равлик стала бронзовою призеркою півмарафону у місті Ужгород. Контролер комендантського відділення прапорщик Василь Беца виборов чемпіонське звання у мікс-естафеті 4х5 км у місті Ужгород та бронзу у мікс-естафеті 2х11 км у місті Перечин.

Нагадаємо, що останній забіг марафону відбудеться у вересні цього року, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.