На Закарпатті прощатимуться ще з двома Героями, які загинули у війні

Опубліковано:

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Великий Березний online»

«Завтра Великий Березний прощатиметься із Героями Відразу двох великоберезнянців,захисників України, 21 квітня проведуть у останню путь у рідному селищі.


Дмитро Лозинський та Михайло Мурин загинули в боях за свободу і незалежність України.
Лозинський Дмитро ВІкторович 1986 р.н.,,командир розвідувального відділення розвідувального взводу 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281,призваний на військову службу 01 лютого 2022 року.Героїчно загинув 16 квітня 2022 року в ході оборонного бою підрозділів бригади в Ізюмському районі Харківської області. У Дмитра залишилися дві донечки.


Мурин Михайло Юрійович,1983 р.н.,старший механік-водій гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А1778,призваний на військову службу 06.09.2016 року.Загинув під час ведення бойових дій 16 квітня 2022 року.
До останнього подиху наші Герої залишалися вірними українському народові та Військовій присязі.


Щиро співчуваємо родинам, побратимам, односельцям та всім, хто втратив дорогих їм людей.

Вічная пам’ять, шана і слава Вам, Герої…
Прощання із Героями заплановано на 12.00 год. Заупокійна літургія відбудеться у Свято-Троїцькому храмі Великого Березного (вул.Б.Хмельницького)

Після неї процесія рухатиметься до кладовища у верхній частині селища. Усі пристутні на поховальній церемонії можуть приєднатися до живого коридору за маршрутом до кладовища.»

Про Захід