На Закарпатті продовжують ремонт дороги Р-21(Фото)

Опубліковано:

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується відновлення автошляху Р-21 Долина – Хуст, повідомляє пресцентр ОДА.  

Підрядна організація «ПБС» проводить ремонт одночасно у 4 напрямках. 

Про стан робіт на ділянці від Хуста до Березового інформує Анатолій Полосков, голова Закарпатської облдержадміністрації. 

«Незабаром краяни й туристи нашого регіону зможуть проїхатися новими дорогами зі справжнім комфортом», – зауважив очільник області. 

За його словами, днями в с. Іза почали влаштовувати верхній шар дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону. 

У с. Горінчово дорожники вкладають тротуари, встановлюють та вирівнюють бордюри. Невдовзі там розпочнуть роботи із влаштування верхнього шару дорожнього покриття.  

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляє, що майже на всьому автошляху вже влаштований вирівнюючий шар асфальту з крупнозернистої суміші. 

«Через спеку бригаді доводиться працювати уночі, тож масштабна розбудова дорожньої інфраструктури Закарпаття продовжується!» – додав Анатолій Полосков.

Про Захід