На Закарпатті посадовець лісгоспу завдав збитків на 1,5 млн грн

Опубліковано:

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру посадовцю одного з лісових господарства на Закарпатті, який допустив незаконну рубку дерев на 1,5 млн грн.

На кількох ділянках лісництва без дозволів та лісорубних квитків було зрубано 80 дерев різних порід. Посадовець не зробив нічого для попередження фактів незаконних рубок, виявлення та притягнення до відповідальності правопорушників, не доповідав керівництву про протиправні рубки. До того ж, лісничий зробив усе, аби приховати злочин.

Щоб надати рубкам законного вигляду, на пнях самовільно зрубаних дерев поставили відтиски клейма. Однак жодні дозвільні документи на такі дії не видавалися. Завдані довкіллю збитки внаслідок таких дій складають майже 1,5 млн грн.

Лісничому повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та неналежному виконанні обов’язків (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 367 КК України). Передбачене статтями покарання – позбавлення волі на строк до 6 років.

До суду подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Розслідування триває, встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності. Вирішується питання про відшкодування завданих збитків.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.

Державне бюро розслідувань

Про Захід