На Закарпатті попрощалися з полеглим у війні з росією молодим прикордонником (Фото)

Опубліковано:

У Чопі віддали шану та попрощалися із загиблим на війні Героєм – 22-річним інспектором прикордонної служби 3 категорії – стрільцем сержантом Олегом Бердянським.

Народився Бердянський Олег Ігорович 21 вересня 2000 року у місті Чоп. Закінчивши Чопську ЗОШ, вступив до Ужгородського національного університету, в якому здобув професію за спеціальністю «Інформаційні технології», за кваліфікацією «Системний аналіз», у 2021 році. Із шкільних років Олег мріяв піти по стопам рідного батька і бути прикордонником. Олег гордився Вірністю та Патріотизмом свого батька, і після закінчення університету, без вагань у вересні 2021 року розпочав військову службу за контрактом у Чопському прикордонному загоні.

У 2022 році пройшов підготовку та у рамках ротації разом із побратимами прибув для виконання бойових завдань в м. Бахмут Донецької області. Підрозділ, в якому ніс службу Олег, із честю та відданістю виконував бойові завдання по обороні м. Бахмута.

Олег був позитивний, веселий, вірний товариш, а найбільшою його характерною рисою було те, що він Вірний Патріот своїй Батьківщині з дитинства. Разом із побратимами давав гідну відсіч російському агресору.

Загинув 4 квітня, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.У Героя залишилися мама, вітчим та бабуся.

У каплиці на честь Святого Спиридона Тримифунтського відбувся Чин похорону, на який прийшли близькі воїна, військові, мешканці громади, керівництво міста. Поховали Олега Бердянського на міському кладовищі.

Чопська міська рада

Про Захід