На Закарпатті охочим пропонують долучитися до військової служби в резерві

Опубліковано:

У Закарпатській області формуються бригада та батальйони територіальної оборони за рахунок військовозобов’язаних, які приписані до них, або уклали контракт на службу в резерві. Такий контракт можуть укласти військовозобов’язані та особи, які навіть не служили в армії. Це дає можливість бути залученим до виконання військового обов’язку та при цьому не відволікатись від звичної професійної діяльності.

Закарпатці, які укладають контракт з місцевою бригадою територіальної оборони, в разі оголошення воєнного стану, або мобілізації, будуть призвані саме у свій підрозділ на визначену посаду та виконувати обов’язки виключно в межах області.

На підрозділи територіальної оборони покладені важливі завдання по зміцненню обороноздатності країни та, зокрема, захисту свого краю.

Серед них:

– забезпечення умов надійного функціонування органів влади, військового управління, стратегічного розгортання військ;

– охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

– підтримання правового режиму воєнного стану на території області.

Для підтримання військових навичок кілька разів на рік резервісти залучаються для участі в одноденних заняттях, та в навчальних зборах тривалістю від 7 до 20 днів. Протягом цього часу за ними зберігається посада й заробіток за місцем постійної роботи, надається повне речове, продовольче та медичне забезпечення, виплачуються добові. Безробітні отримують мінімальну зарплатню.

Бажаючим укласти контракт в резерві слід звернутися до Закарпатського обласного ТЦК та СП за адресою: місто Ужгород, вул. Бородіна, 22, або до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військових комісаріатів) Закарпатської області за місцем прописки. Тел.: (0312) 67-20-67.

Закарпатський ОТЦК та СП

Про Захід