На Закарпатті найбільший попит на кваліфікованих робітників з інструментом

Опубліковано:

Кількість зареєстрованих безробітних (за даними Закарпатського обласного центру зайнятості) на кінець листопада 2019р. становила 4,6 тис. осіб і збільшилася порівняно з жовтнем п.р. на 1,4%, а порівняно з листопадом 2018р. – на 5,0%.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у листопаді 2019р. порівняно з жовтнем п.р. зменшилася на 1044 одиниці, або на 38,0%, і на кінець місяця становила 1,7 тис. Порівняно з листопадом 2018р. даний показник зменшився на 10,7%.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (26,2% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (17,9%), працівників сфери торгівлі та послуг (16,5%), а найменший – на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) (4,3%) та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,4%).

У листопаді 2019р. порівняно з жовтнем зменшення попиту на робочу силу відбулося серед усіх професійних груп. Значне зменшення вакансій спостерігалось серед робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – на 638 вакансій, кваліфікованих робітників з інструментом – на 132 вакансії, найпростіших професій – на 108 вакансій та працівників сфери торгівлі та послуг – на 68 вакансій.

Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію збільшилося порівняно з жовтнем 2019р. у 1,5 раза і на кінець листопада п.р. становило 3 особи, інформує ГУС у Закарпатській області.

Про Захід