На Закарпатті на митниці в автівці чоловіка знайшли майже 8 тисяч психотропних препаратів (Фото)

Опубліковано:

У зону митного контролю заїхав легковий автомобіль під керуванням жителя Закарпаття. Чоловік, повертаючись з Угорщини додому, під час проходження митного контролю свідомо обрав спрощену смугу – «зелений коридор». Тим самим засвідчив свої правомірні дії при перетині кордону.

Однак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, митники вивели іномарку із загального потоку, аби ретельно перевірити на предмет незаконного переміщення предметів.

В результаті, митники спільно з прикордонниками виявили 7750 пігулок та 85 ін’єкцій медпрепаратів іноземного виробництва. Зокрема: 2250 таблеток трамадолу, «alprazolam» (алпразолам) 2500 таблеток; медичний препарат «Rivotril 2 mg» та «klonazepam» (клоназепам), в кількості 3000 таблеток.

Психотропи знаходилися у багажному відсіку транспортного засобу серед особистих речей. Мукачівець зізнався, що виявлені медпрепарати належать йому та пред’яв рахунок про покупку. Проте, будь-які дозвільні документи на переміщення психотропних медикаментів, у нього були відсутні.

Зазначимо, що виявлені препарати із нарковмісними таблетками, належать до списку наркотичних засобів, обіг яких обмежено, або, у разі придбаних за кордоном за призначенням лікаря, ввозяться в Україну за наявності рецепта.

Тож, відносно чоловіка складено протокол за ч.3 статті 471 Митного кодексу України.

Також, до правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки злочину, передбачених Кримінальним Кодексом України. У рамках кримінального провадження, виявлені наркотичні засоби вилучаються відповідними слідчими підрозділами правоохоронних органів.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід