На Закарпатті йшлося про доступність військових з інклюзією

Опубліковано:

Доступ військових із інклюзією до культурних закладів, гідна оплата творчим колективам та благоустрій територій пам’яток культури у краї

Такі ініціативи сьогодні обговорювалися на засіданні профільної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту, яке провела її голова Наталія Шетеля. Зокрема йшлося про створення умов для безперешкодного доступу до культурних подій, які проводяться в Закарпатській обласній філармонії, для людей із інклюзією, у т. ч. і військовослужбовців. Як інформував директор закладу Іван Микита, є наявний проєкт встановлення спеціального підйомника, що забезпечить доступність до культурних заходів людям із інвалідністю.
Депутати вирішили задіяти усі можливі механізми, у межах компетенції, аби відреагувати на звернення Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури щодо доплати за звання «академічний» працівникам камерного хору «Кантус» та колективам обласної філармонії, а також посприяти ефективній роботі установ сфери культури у громадах області.

Водночас було наголошено на важливості наведення благоустрою на територіях пам’яток культури і архітектури в області. Тож рекомендовано профільному департаменту ОВА впровадити ініціативу з проведення весняної толоки в окремих громадах навколо архітектурних об’єктів, залучивши депутатів різних рівнів рад.

У ході засідання члени комісії обговорили й інші питання, які виносяться на розгляд пленарного засідання 14-ї сесії обласної ради VІІІ скликання.

У роботі комісії узяли участь: Едгар Токар, Юрій Покорба, Михайло Лаба, виконуючий повноваження голови обласної ради Василь Дем’янчук, керуюча справами облради Мирослава Ливч.

Про Захід