На Закарпатті іноземцю повідомлено про підозру у вимаганні «неіснуючого боргу»

Опубліковано:

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури «кримінального авторитета» повідомлено про підозру у вимаганні 1200 євро та 1000 доларів США неіснуючого боргу від директора одного з приватних підприємств (ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Встановлено, що підозрюваний, який є громаданином іншої країни, вже неодноразово судимий на території України за вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів, зокрема за умисне вбивство та розбій.

За даними слідства зловмисник, вимагаючи у потерпілого гроші, здійснював на нього психологічний тиск, погрожуючи фізичною розправою.

Вчора за матеріалами співробітників управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області, слідчими обласного управління поліції за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, йому повідомлено про підозру у вимаганні.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Про Захід