На Закарпатті двічі переселенка пошила пледи та постільну білизну для 200 родин ВПО (Фото)

Опубліковано:

Любов Павленко – двічі переселенка. До 2014 року жінка з 2 синами мешкала у м. Гірське.

У 2014 році родина Любові потрапила під завали під час бомбардування, в наслідок чого її молодший син отримав інвалідність. До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну жінка мешкала в м. Сєвєродонецьку.

У березні жінка з молодшим сином евакуювалася з Сєвєродонецька до с. Поляна, що на Закарпатті. Старший син з 2019 року служить у лавах ЗСУ.

На новому місці шиття для Любові стало способом психологічної розрядки, допомогло трохи прийти в себе після страшних обстрілів та бомбардувань. Так Любов почала шити постільні набори, пледи переселенцям. Любов – членкиня громадської організації «Мама Діє». Колежанки з громадської організації підтримали ініціативу жінки, знаходили витратні матеріали та тканини.

У кожну свою посилку Любов вкладала по іграшці. Загалом вдалося відправити постільні та пледи для 200 сімей вимушених переселенців.

Любов разом з однодумцями мріє відкрити соціальну майстерню з ремонту одягу та пошиття домашнього текстилю. Проте з Сєвєродонецьком жінка не хоче прощатися. «Я вірю в ЗСУ. Перемога за нами. Все буде Україна» – говорить жінка.

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація

Про Захід