Закарпатські новини Останні новини Соціум

На Закарпатті для прикордонників виступала Злата Огнєвіч (Фото)

У рамках всеукраїнського туру «Зірки – охоронцям кордону», до прикордонників Чопського загону завітали відомі українські артисти – співаки Злата Огнєвіч, Олександр Лозовський, лідер гурту «Скай» Олег Собчук та команда «Кременчуг» «Ліги сміху».

Протягом двох днів зірки української естради встигли об’їздити практично усю ділянку Чопського загону, починаючи від віддаленої «Стужиця» відділу прикордонної служби «Великий Березний» і до безпосередньо управління загону. На Березнянщині, в Ужгороді та у Чопі вони виконували популярні пісні, розважали військовослужбовців та працівників загону юмористичними номерами.

Керівник туру Юрій Тира зазначив: «Я об’їздив 99 країн світу. Щоразу, коли виїжджав або в’їжджав, бачив першими вас – прикордонників. Ви наше обличчя, наша гордість! Ми щиро вдячні вам за службу. Сьогодні ми приїхали до вас, аби додати трохи радості та веселощів у ваші нелегкі будні».
Для виконавців організували зустрічі та екскурсії цікавими містинами Закарпаття, а на завершення подарували прикордонні сувеніри. На прощання “зелені берети” запевнили гостей, що з радістю чекатимуть нових зустрічей, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 − 21 =