На Закарпатті британець Найджел Осборн проводить заняття з музтерапії для дітей із Херсонщини

Опубліковано:

Для дітей із Тягинської громади Херсонської області, які на цих зимових канікулах відпочивають в Іршаві, організували заняття з музичної арттерапії. Їх за авторською методикою, котрій уже понад 30 років, проводить британський композитор Найджел Осборн.

Сьогодні таке заняття відвідав Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА:

«Максимально намагаємося організувати для дітей цікаве і корисне дозвілля. Радо підтримуємо і дякуємо нашим закордонним друзям за ініціативу, спрямовану на психологічну реабілітацію молодших. Зокрема, музтерапія – надзвичайно ефективний метод, який допомагає їм забути про страхи й тривоги».

Під час заняття діти слухали відомі мелодії, танцювали, грали на музичних інструментах і співали. Особливо малечі сподобалося разом із Найджелом Осборном виконувати популярну українську пісню «Ой у лузі червона калина похилилася»

У межах візиту Петро Добромільський також поспілкувався із керівництвом осередку та вихователями про актуальні потреби. Окремо подякував Найджелу Осборну за підтримку маленьких українців у різних куточках країни, зокрема й на Закарпатті.

Про Захід