Регіональні Новини Соціум

На Всеукраїнському диктанті єдності перше місце здобула закарпатка

Переможців цьогорічного ХІХ Всеукраїнського диктанту єдності визначали у трьох номінаціях:

І місце – диктант написаний без жодної помилки;

ІІ місце – цифри написано без лапок;

ІІІ місце – одна помилка.

Цьогоріч, не зробивши жодної помилки, І місце зайняла Анастасія Швець (учениця 6-а класу Тур’я-Реметівської ЗОШ).

З цього приводу, Денис Ман, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, запропонував впровадити річну стипендію для обдарованих діток.

Турянська Долина народила багато талановитих людей, але зараз час яскравих зірочок. Вихованці багатостраждальної музичної школи постійно привозять відзнаки і нагороди, тішачи своїх досвідчених і майстерних вчителів; “Турянська Долина” під керівництвом просто крутого Eduard Voronych, вихованця неповторного Івана Пастеляка, розносить традиції, культуру і побут Турянщини у вигляді танцю далеко за межі не лише області але часто і країни;
І сьогодні всю країну облетіла звістка, що найкраща школярка, яка написала радіодиктант, навчається у 6 класі моєї рідної Тур’я-Реметівської школи. І ім’я цій дівчині – Настя. Безперечно, подяка вчителю, яка навчила (це моя класний керівник – Ксенія Аркадіївна Товт), і батькам, бо я знаю, що їх частка у вихованні дуже велика, але подяка – самій Насті. Це круто, напевно, почувати себе найкращою, але я хочу подякувати Анастасії Швець, яка повертає простій звичайній, але гордій сільській школі ім’я – взірцевої. Настю, ти крута!
Ну і все ж було б непогано, щоб такі досягнення не залишалися непоміченими. Як вважаєте, Mykhaylo Bihan та Антоніна Мегела, можемо впровадити ініціативу підтримки талановитих дітей у місцевому бюджеті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

75 + = 78